komputerowa diagnozatr mechanika pojazdowatr spawanie plastikówtr lakierowanie, blacharstwotr klimatyzacjatr wulkanizacja
ANDRZEJ KAWULA
Jurków 274 (k. Dobrej)
GPS: N49° 68' 38,9", E20° 23' 34,3"

Blacharstwo, lakierowanie

Samochód stale narażony jest na niszczenie, zwłaszcza jego karoseria. Wpływ na to mają nie tylko warunki atmosferyczne, ale również mechaniczne, nawet niewielkie, uszkodzenia podczas codziennego użytkowania pojazdu, np. w czasie parkowania. Pojawiająca się rdza czy zarysowania na lakierze szpecą samochód. Warto wtedy zwrócić się po pomoc do fachowców.

Wykonujemy prace zarówno blacharskie, jak i lakiernicze. Usuwamy wszelkie „otarcia”, wgniecenia, załamania czy głębokie rysy. Posiadamy odpowiednie narzędzia, które umożliwiają przywrócenie właściwej geometrii samochodu.  W sytuacji, w której zniszczenia karoserii są znaczne, wymieniamy jej elementy na nowe. Państwo decydują czy mają to być oryginalne części czy tańsze zamienniki.

Tego typu naprawy wymagają starannego doboru lakieru. Dokładamy wszelkich starań, by odcień lakieru był identyczny z oryginalnym. Stosujemy preparaty najwyższej jakości. Zapewniamy długotrwały efekt.

Formularz kontaktowy

Galeria
zdjęć